Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Suur-Sõjamäe 10a, Tallinn, Estonia eek@eek.ee +372 610 1900

Rahvusvaheline ärijuhtimine

Tänane juht võib tulla mujalt, kuid homne tippjuht tuleb meie juures!

Janus Paurman
magistriõppe juht


Rahvusvaheline ärijuhtimise magistriprogramm aitab tänastel ja homsetel juhtidel mõista rahvusvahelise äri olemust. Piiriülesed ettevõtted ning tehingud on saanud meie ärimaailma lahutamatuks osaks ning ärimaastik ootab just selliseid juhte. See kõik nõuab visiooniga tarku ja kompetentseid juhte, kellel oleksid teadmised ja julgus suuri ning strateegilisi otsuseid vastu võtta. Seetõttu on õpe fokuseeritud tänapäevaste juhtimisomaduste arendamisele, ettevõtluse juhtimisele ja arendamisele ning terve ja tänapäevase organisatsiooni ülesehitusele.

Magistriprogrammi väljatöötamises oleme kasutanud mitmete rahvusvaheliste ekspertide tuge ja soovitusi, arvamusi ning kaasanud Eesti tipp- ja keskastmejuhte. Meie õppejõududeks on Eesti ühed tunnustatuimad ning parimad juhid ja spetsialistid, kes jagavad enda kogemusi ning teadmisi elulähedasel ning praktilisel viisil.

Meie magistriprogrammi eesmärgiks on:

  • Arendada õppijast analüütiline ning meeskonnarolle tundev keskastme- või tippjuht, kes vastab tänapäevastele professionaalsele standardile;
  • Anda ettevõtlusest süsteemne ning lai ülevaade, toetades seda akadeemiliste teadmiste ja meetoditega;
  • Julgustada tudengeid märkama ja looma inter-distsiplinaarseid seoseid;
  • Õpetad tudengeid tuvastama ja märkama probleeme ning leidma neile sobivaid lahendusi etteantud aja- ja inforessursiga.
  • Valmistada tudengeid ette tööks, mis nõuavad kutsealast professionaalsust, iseseisvat algatusvõimet, juhiomadusi ning meeskonnatöö oskusi.

Rahvusvahelise ärijuhtimise magistriprogramm viiakse läbi tugevas ning strateegilises koostöös Ülemiste City'ga, mis on Baltikumi suurim ning kõige kiiremin kasvav ärilinnak.

IELTS 6.0 või sellele vastav inglise keele tõend on nõutud.

Heida ka pilk kooli igapäevaellu meie Facebooki lehel.

Rohkem infot:

erialajuht Janus Paurman
janus.paurman@eek.ee

Telefon +372 5660 4379


Erialajuhiga saad ühendust võtta ka Skype'i kaudu!