Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Suur-Sõjamäe 10a, Tallinn, Estonia eek@eek.ee +372 610 1900

LOOVUS JA ÄRIINNOVATSIOON

Õpid kolmes riigis ja saad rahvusvahelise kogemuse. 

  1. Õppe kestus 3 aastat
  2. Igakuise maksmise ja järelmaksu võimalus
  3. Päevane õpe inglise keeles esmaspäevast kolmapäevani
Loovuse ja äriinnovatsiooni erialal õpid kuidas saada ettevõtjaks, toote- ja teenusejuhiks või ettevõtte juhiks. Parimatele äritavadele toetuv õppekava annab teadmised kuidas uuenduslikke ärimudeleid avastada ja arendada, kaasasutajaid ja töötajaid inspireerida ning kasvavat organisatsiooni juhtida. Peaaegu veerand õppekavast koosneb tõsieluliste probleemide lahendamisest osana praktikast eri Euroopa turgudel tegutsevates ettevõtetes.
Aminul Islam
loovuse ja äriinnovatsiooni erialajuht,
Jätkusuutliku arengu lektor

ÕPPEKAVA

MOODULID / SEMESTRID

Major field of study courses (56 EAP)
Final thesis and internship (30 EAP)
Basic courses (26 EAP)
Research methodology (5 EAP)
Creativity and business innovation (61 EAP)

ÕPPEMAKS

IGAKUINE MAKSE TALLINNAS:
õppemaks aastas 4820 € (1 makse 800€, 8 makset 450€, 1 makse 420€)
SEMESTRIMAKSE TALLINNAS:
õppemaks aastas 4760 € (1 makse 800€, 2 makset 1980€)


"Leidsin Mainoris palju uusi sõpru ja mind õpetavad vaimustavad, inspireerivad õppejõud. Mul on hea meel, et olen osa sellest toredast kooliperest!“

Yuliya Litvinovich, tudeng
Valgevene


"Mainoris on hämmastavalt head õppejõud, kes aitavad mul oma tugevaid külgi arendada ja näitavad kuidas ärikeskkonnad sisemiselt toimivad."

Luca Sabena, tudeng
Itaalia
"Tallinn on suurepärane linn, kus elada ja õppida. Mulle meeldib, et Mainori rahvusvaheline keskkond on loominguline ja õppejõud kasutavad uuenduslikke õpetamismeetodeid." 

Grėta Aukštuolytė, tudeng 
LeeduProgramm pakub Eestis ainulaadset võimalust õppida ühe semestri jooksul Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor partnerülikoolides:

  • Vilniuse Rakenduskõrgkoolis Leedus
  • Porto Polütehnilises Instituudis Portugalis

Erinevalt Erasmuse vahetusprogrammist õpid välismaal olles samu aineid, mida oleksid ka Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor õppinud. See tähendab, et saad programmi ikka kolme aastaga lõpetada– reisimine ja akadeemiline seiklus on õppe osa, mitte miski, mida pead õpingute kõrvalt tegema.

Oleme 99% paberdokumentide vaba kõrgkool. Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor pidevalt arendatav õppeinfosüsteem on pälvinud korduvalt rahvusvaheliste hindamiskomisjonide tunnustuse. Heida ka pilk kooli igapäevaellu meie Facebooki lehel.

Loovus ja äriinnovatsioon, nagu kõik meie õppekavad, on hinnatud ja akrediteeritud rahvusvahelise hindamiskomisjoni poolt. Viimati toimunud hindamisel aastal 2018 anti loovus ja äriinnovatsioon õppekava õpetamisele Eesti kõrghariduse kõrgeim võimalik hinnang.

Tutvu ka varasemate õpingute ja töökogemuse arvestamise võimalusega ning järelmaksuvõimalust pakkuva Mainori Kõrgharidusfondiga.

Õppeaastal 2019/2020 võetakse loovus ja äriinnovatsiooni erialale vastu kuni 30 uut üliõpilast. Ettevõtluse ja äriinnovatsiooni eriala lõpetanu omandab rakenduskõrghariduse diplomi ettevõtluse ja äriinnovatsiooni õppekava kõrvalerialal. Kandideerimiseks esita avaldus siinsamas kodulehel ja lae seejärel üles vajalikud dokumendid.

Vastuvõtukriteeriumid:

  • keskharidus
  • lühiessee, milles kirjeldad oma tööalaseid ambitsioone, karjääriplaane ja tulevase hariduse rolli nendes (30%)
  • vastuvõtuvestlus (50%)
  • õpimotivatsioon ja ettevõtlik eluhoiak (20%)Rohkem informatsiooni:

Aminul Islam
erialajuht
aminul.islam@eek.ee

Erialajuhiga saad ühendust võtta ka Skype'i kaudu!