Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Suur-Sõjamäe 10a, Tallinn, Estonia eek@eek.ee +372 610 1900

Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor raamatukogu kasutajateks võivad olla kõik EEK üliõpilased, vilistlased, õppejõud ning töötajad. Raamatukogus on valik erialast kirjandust juhtimise, infotehnoloogia, personali- ning teenindusjuhtimise ja disaini valdkonnast. Lisaks sellele on võimalik kasutada elektroonilisi andmebaase ja tutvuda EEK lõpetanute diplomi- ja kursusetöödega.

Eesti Ettevõtluskõrgkooli raamatukogu pakub järgnevaid teenuseid:

  • Teavikute kojulaenutus
  • Printimine  printida saab Üliõpilaste Lounge'i arvutites. Välja prinditud materjali saab kätte õppekeskusest. Ühe lehe maksumus on 0.10 € ja tasuda saab ainult sularahas!
  • EEK raamatukogude vaheline laenutus
  • Teatme- ja infoteenindus
  • Elektrooniliste andmebaaside kasutamine

Seoses kooli raamatukogu uuendamisega oleme rakendanud alarmi süsteemi. See tähendab seda, et kui uste juures käivitub alarm, annab see märku sellest, et teavik on lubamatult raamatukogust välja viidud. Sellisel juhul palume pöörduda õppeosakonda, et raamat välja laenutada.

RAAMATUKOGUD ASUVAD TALLINNA ÕPPEOSAKONNAS JA TARTU ÕPPEKESKUSES.

Raamatukogus olevad raamatud on leitavad läbi EEK raamatukogu elektronkataloogi RIKS.

Laenutustähtaeg on 28 päeva. Laenutustähtaega on võimalik pikendada kuni kolm korda. Pikendamiseks palume kirjutada raamatukogu@eek.ee või täita allolev ankeet.

Tallinna raamatukogu on avatud E-R 9.00 - 17.00. Nädalavahetustel vastavalt loengute toimumise aegadele. Kontakt: raamatukogu@eek.ee,   tel: +372 610 1900

Tartu raamatukogu on avatud: E-R 9.00 -17.00. Nädalavahetustel vastavalt loengute toimumise aegadele. Kontakt: +372 738 7400


Ankeet EEK raamatukogust laenutatud raamatu(te) pikendamiseks
1. Raamatu autor *
Perekonnanimi, Eesnimi

2. Raamatu pealkiri *

3. Teie nimi *

4. E-posti aadress *