Ostukorv Ostukorv (0)

Avatud Kõrgkool

Avatud Kõrgkooli on oodatud kõik, kes tunnevad huvi mõne kursuse vastu või soovivad koostada individuaalset õpinguplaani. Avatud Kõrgkoolis õppides on võimalik osaleda Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor tasemeõppes ilma üliõpilaseks immatrikuleerimata. Läbitud kursused saab liita terviklikuks erialamooduliks ja mooduleid liites võid jõuda bakalaureusekraadini õppides omas tempos. Samuti saad kasutada kogutud ainepunkte, kui otsustad tulevikus jätkata oma õpinguid mõnes ülikoolis.

Miks Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor?

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor on Baltikumi suurima ärilinnaku Ülemiste City vaimne keskus. Meie eesmärk on olla Eestis targa tööjõu lisandumise vastutustundlik toetaja. Meil õpetavad oma valdkonna parimad spetsialistid ja praktikud ning meie õppekorraldus on disainitud töö ja pere kõrvalt õppimiseks. 

 Avatud Kõrgkoolis:

✔ saab kursuse lõpetaja õppeaine läbimisel tõendi;

✔ sooritades kursuse lõpetamisel eksami positiivsele tulemusele, väljastatakse tunnistus läbitud EAP-de kohta. 

Teadmiste omandamine on eluviis!


Soodustused koostööpartneritele

Telia ja Ülemiste City linnaku ettevõtete töötajatele, kes asuvad õppima Avatud Kõrgkooli poolt pakutavatele õppeainetele ja mikrokraadidele, kehtib 10% õppemaksu soodustus.


Koostöö Eesti Töötukassaga

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Eesti Töötukassa poolne rahastus kursustele mahus alates 26 akadeemilisest tunnist.
Uuri lähemalt Eesti Töötukassa koolitustoetuse kohta tööandjatele töötaja IKT alaste oskuste arendamiseks siit. VideosalvestusedAvatud Kõrgkool
KURSUSED TALLINNAS  |  NÄITA TARTU KURSUSEID
location Suur-Sõjamäe 10a
Avatud Kõrgkool - Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Suur-Sõjamäe 10a, Tallinn, Estonia eek@eek.ee +372 610 1900
Ettevõtluse ABC
Kinkekaart
Tasuta koolitused
Juhtimine
Finants ja maksundus
Turundus ja müük
Äriarendus
Personali valik ja juhtimine
Logistika
Infotehnoloogia arendus
Graafiline disain

Helista meile +372 5440 0466

või kirjuta avatud@eek.ee