EEK
EST
Kontakt
Katriin Visnapuu, MSc
kvaliteedijuhtimise erialajuht, teeninduskorralduse lektor
katriin.visnapuu[at]eek.ee

Katriin Visnapuu põhitegevuseks on Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor kvaliteedijuhtimise eriala koordineerimine ja arendamine.
Ta on aastast 2002 Eesti Kvaliteediühingu liige ning aastast 2014 Teeninduse Kutsenõukogu liige. Õpetab kvaliteedi- ja kommunikatsioonijuhtimist Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor ja Eesti Maaülikoolis. Aastatel 2007-2010 töötas EEK kvaliteedijuhina, kus vedas eest ja koordineeris kõrgkooli kvaliteedijuhtimissüsteemi loomist ja rakendamist.
Aastal 2010 osales EEK Katriini eestvedamisel Eesti juhtimiskvaliteedi auhinnakonkursil, kus pälvis 1 koha keskmise suurusega ettevõtete kategoorias. Aastatel 2009-2011 osales Katriin Eesti kõrgkoolide kvaliteedikindlustamise projektis eksperdi ja hindaja rollis, aastatel 2010-2014 kõrgkoolide üleminekuhindamise protsessis hindaja rollis ning aastatel 2010-2016 kutsehariduse õppekavarühmade akrediteerimisprotsessis hindamiskomisjoni liikme ja esimehe rollis. Katriin on ka EEK teenindusjuhtide pädevuskoolituse eestvedaja ja üks õppejõududest.
Katriin on majandusteaduste magister ning avaldanud kümmekond teaduslikku artiklit kvaliteedijuhtimise teemal.