EEK
EST
Kandideerimine on alanud
Tule õpi tööturul nõutud eriala, mis viib sind karjääris edasi.

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor on Eesti suurim erakõrgkool. Asume innovatsiooni keskmes – rahvusvahelises Ülemiste City linnakus – ning teeme tihedat koostööd ettevõtetega.

Meil saab õppida IT, ärinduse ja kunstide valdkonna erialasid – tööturul nõutud teadmisi ja oskusi, mida on võimalik kohe praktikas rakendada. Lektorid on kohalikud ja rahvusvahelised oma ala tipud ning igas õppekavas sisalduvad ettevõtluse ained.

Meie missioon on pakkuda kaasaegset ja kvaliteetset haridust, et saaksid areneda spetsialistist juhiks, teha karjääripöörde või alustada ettevõtlusega. Kõik Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor õppekavad on riiklikult akrediteeritud, tagades sulle kvaliteetse ja tunnustatud hariduse.

Lisaks pealinnale pakume õppimisvõimalusi Tartu õppekeskuses ning Viljandis Clevon Akadeemias. Kokku õpib meie kõrgkoolis 30 erinevast rahvusest tudengeid.

left
right
Ülemiste City
Õpi innovatsiooni keskel ja leia väärtuslik võrgustik kogu eluks.
20 000
talenti aastaks 2025
2,3 miljardit
käivet aastal 2022
2000
residenti aastaks 2030
73
erinevat rahvust
Ülemiste City linnak on loodud selleks, et toetada talentide ja tehnoloogia kiiret arengut. See on õppe- ja töökeskkond, mis väärtustab mitmekesisust ja innovatsiooni. Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor asub Ülemiste City südames ja teeb koostööd kohalike ettevõtetega.
left
right
Teeme koostööd oma ala tippudega