Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Suur-Sõjamäe 10a, Tallinn, Estonia eek@eek.ee +372 610 1900

Sündmused

 • 12.02.2019: Avalik loeng: Agiilne strateegia elluviimine - kuidas teiste edulugude kopeerimise asemel ise oma parim praktika luua?

  Pildil: professor Umit S. Bititci.                                                                                                        

  Avalik loeng: Agiilne strateegia elluviimine - kuidas teiste edulugude kopeerimise asemel ise oma parim praktika luua?

  Veebruaris külastab Eestit Edinburghi Heriot Watt University professor Umit S. Bititci, kes  meie suureks rõõmuks annab Eestis ainukese avaliku loengu just meie koolis.

  Prof. Bititci on veendunud, et edukad on need organisatsioonid, kes teiste parimate praktikate kopeerimise asemel on võimelised looma enda parima praktika, mis sobib ideaalselt valitud strateegiaga ja just selle organisatsiooni kultuuriga. Ta on täielikult transformeerinud strateegia elluviimise protsessi ning välja töötanud agiilse strateegia elluviimise meetodi. Tema lähenemise rakendamine on praktikas toonud erakordseid tulemusi: ettevõtete väärtus on 5 aastaga vähemalt kolmekordistunud. Prof. Bititci meetodi tuumaks on absoluutselt iga töötaja - juhtkonnast eesliinini - kaasamine aruteludesse, kuidas ettevõtte strateegia tulemuslikult ellu viia.

  Prof. Bititci on raamatu “Managing Business Performance: the Science and the Art” autor. Raamatus tutvustab ta enda välja töötatud strateegia elluviimise protsessi ning mis veelgi olulisem – mõtteviisi, mida on vaja, et oma organisatsioonis agiilne strateegia elluviimine kasutusele võtta.

  Loengus saad teada:

  • Kuidas valitud strateegia agiilselt ellu viia?
  • Kuidas kaasata absoluutselt iga töötaja - juhtkonnast eesliinini - aruteludesse , kuidas ettevõtte strateegia tulemuslikult ellu viia?
  • Kuidas muutuvas keskkonnas hoida fookust strateegia elluviimisel ja tulemuste saavutamisel?

  Teine loengupool annab võimaluse ise antud teemal aktiivselt kaasa rääkida, esitada küsimusi ja arutleda. Prof. Bititci on lubanud osalejatele kaasa anda ka reaalsed juhtimistööriistad.

  Toimumiskoht: Ülemiste City, Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor, ruum 217.

  Toimumisaeg: 12.02.2018 kell 10.00–12.00.

  Kohtade arv on piiratud. Registreeru SIIN!

  Loeng toimub inglise keeles!

  Lisainfo: Prof. Bititci maaletooja on meie organisatsiooni arengu juhtimise õppejõud ja organisatsiooni arendamise mentor Elar Killumets. Lisainfot esineja või teema kohta saab e-posti aadressil info@killumets.ee. http://killumets.ee/ 


 • 25.01.2019: Global Game Jam 2019 tuleb Tallinna
 • 22.01.2019: JCI BeWise avalik loeng: Tallinn-Helsingi tunnel - "Kõik, millest meedias ei räägita"
 • 19.01.2019: Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor 26. lennu talvine lõpuaktus

2018

2017

2016