EEK
EST

left Kõik lood

eek.ee
Neli tudengit osalesid Belgias ettevõtluse väljakutsel
15.04.2024

Neli Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor loovuse- ja äriinnovatsiooni õppekava üliõpilast, nimelt Daniel, Doreen, Murad ja Alejo, said võimaluse osaleda Erasmuse BIP programmis "Ettevõtluse väljakutsed", mida korraldas Leuven-Limburgi Ülikooli Kolledž Belgias. Programm toimus 4. märtsist kuni 8. märtsini 2024. aastal.

Doreeni otsus kursusel osaleda tuli tema soovist koguda ettevõtlusalast kogemust, jagades ideid ja teadmisi üliõpilastega üle kogu Euroopa. Teisalt otsustas Daniel programmis osaleda, et avastada riiki, suhelda uute inimestega ja kogeda erinevat kultuuri. Lisaks kõigele eelnevale tundus ka programm ise talle huvitav.

Daniel mainis, et ajakava oli alates esimesest päevast hästi korraldatud, sealhulgas külalisloengud, meeskonna tegevused, spordiüritused, õlletehase külastus ja isegi tantsupidu. Ta hindas tegevuste mitmekesisust ja usub, et tema kaaslased oleksid sama meelt. Üheks tipphetkeks oli tema jaoks uisutamissessioon, mis võimaldas tal proovida uut spordiala ja tutvuda erinevate ülikoolide üliõpilastega. Lisaks ei suutnud ta kiitmata jätta maitsvaid vahvleid ja bagelseid.

Nii Daniel kui ka Doreen soovitavad Erasmuse BIP programme teistele üliõpilastele. Daniel jagab sageli oma erinevate programmide lugusid ja seiklusi klassikaaslastega, kes neid põnevusega kuulavad. Uued tutvused, võrgustikutöö võimalused ja prantsuse keele arendamine on põhjused, miks nad soovitavad eriti Leuven-Limburgi Ülikooli Kolledži BIP programmi.