EEK
EST

left Kõik lood

eek.ee
Meie õppejõud jagasid Ambise ülikoolis digiturunduse teadmisi
03.05.2024

Ettevõtluskõrgkool Mainor sõlmis Prahas asuva Ambise ülikooliga väga soojad suhted, mistõttu sel nädalal käisid meie õppejõud Kadi Elmeste ja Aet Kull Tšehhi tudengitele loenguid andmas. Tšehhi pealinn tervitas neid päikese ja suvise soojaga ning reisi tegi mugavaks äsja avatud otseliin Tallinnast.

Ambise Ülikool on Tšehhi vanim ja suurim erakõrgkool, kus õpib üle 6 000 üliõpilase. Meie kooli õppejõududel avanes hea võimalus jagada õppijatele oma kogemusi. Seekord olid loengute teemaks digiturundus Y ja Z põlvkonnale.

Enne loenguruumi sisenemist hoiatati meie lektoreid, et tšehhid on põhjamaalastega võrreldes tagasihoidlikumad ja ei võta seetõttu loengutes aktiivselt sõna. Sel korral läks siiski teisti, sest loengu teema kõnetas tudengeid, kes jagasid hea meelega oma digiturunduskogemusi, tegid usinalt grupitöid ning küsisid küsimusi.

Loodame, et lisaks teadmiste jagamisele tekitasime huvi ka Eesti vastu tervikuna. Järgmisel korral loodame Tšehhi pealinnas asuva ülikooli õppijaid ja õppejõude tervitada Tallinnas, kuna selgus, et keegi neist ei olnud varem Eestis käinud, kuid soov Baltikumi külastada oli olemas.