Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Suur-Sõjamäe 10a, Tallinn, Estonia eek@eek.ee +372 610 1900

Finantslahenduste juhtimine

Liitu finantslahenduste juhtimise magistriprogrammiga, kui soovid kujuneda homme vajalike oskustega liidriks.

  • 2 aastat
  • Tallinnas kaugõppes
  • Õppemaks alates 1670 eurost semestris


Finantslahenduste juhtimise magistriprogramm on Sulle, kui soovid kujuneda homme vajalike oskustega liidriks. Tunnustatud õppejõudude ja edukate praktikute juhendamisel õpid koos kogenud kaaslastega juhtima finantslahendusi kogu tarneahelas, korraldama investorsuhtlust, juhtima mõõdikute- ja infopõhiselt ning ehitama üles tervet (healthy) organisatsiooni. Eriala annab ka vajaliku vundamendi, et teha karjääri spetsialistist juhiks või luua oma ettevõte.

Finantslahenduste juhtimise eriala õppejõudude seas on liidrid ja tippspetsialistid oma valdkonna juhtivatest ettevõtetest nagu Ernst & Young, Eesti EnergiaSwedbank, KredEx ja teised.

                            

  

Lisaks Eestis ainulaadsele ettevõtliku (entrepreneurial) juhtimise tuumprogrammile omandad ka arusaama tänapäevastest ärimudelitest, juhtimise infosüsteemidest ja isikliku arengu tähtsusest juhtimises. Nagu uue aja juhile kohane, arendad nii oskusi kui laiendad silmaringi. Õpid saavutama kuluefektiivseid tulemusi ja tegema analüüsipõhiseid juhtimisotsuseid.

Finantslahenduste juhtimise eriala lõpetanu omandab magistrikraadi ettevõtte juhtimise õppekava finantslahenduste juhtimise erialal. Tutvu ka varasemate õpingute ja töökogemuse arvestamise võimalusega ning järelmaksuvõimalust pakkuva Mainori Kõrgharidusfondiga.

Õppeaastal 2017/2018 võetakse vastu kuni 25 magistranti.

Vastuvõtt 2017/2018 õppeaastaks on avatud kuni 27. augustini.
Alates 28. augustist on võimalik õppegrupiga liituda individuaalsel kokkuleppel erialajuhiga.

Rohkem infot:
erialajuht professor Kadi Pärnits
kadi.parnits@eek.ee