Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Suur-Sõjamäe 10a, Tallinn, Estonia eek@eek.ee +372 610 1900

Finantslahenduste juhtimine

Avatud on talvine vastuvõtt! Alusta õpinguid veebruaris 2018. Liitu finantslahenduste juhtimise magistriprogrammiga, kui soovid kujuneda vajalike oskustega liidriks.


Kadi Pärnits
magistriõppe juht,
õigusteaduste professor
  • Õppe kestus: 2 aastat
  • Õppekeel: eesti keel
  • Õppevorm: kaugõpe
  • Õppemaks alates 1670 eurost semestris


Alanud on talvine vastuvõtt. Pärast avalduse esitamist võetakse Sinuga ühendust, et kokku leppida vastuvõtuintervjuu aeg erialajuhiga. Avaldusi saab esitada kuni 28. jaanuarini. Õpe algab veebruaris 2018. 

Kaugõpe tähendab, et üliõpilane õpib täiskoormusel ning käib koolis keskmisel kord kuus neljapäevast pühapäevani, vastavalt õppesessiooni aegadele. See muudab Sulle töö ja pere kõrvalt õppimise mugavaks.

Finantslahenduste juhtimise magistriprogramm on Sulle, kui soovid kujuneda vajalike oskustega liidriks. Tunnustatud õppejõudude ja edukate praktikute juhendamisel õpid koos kogenud kaaslastega juhtima finantslahendusi kogu tarneahelas, korraldama investorsuhtlust, juhtima mõõdikute- ja infopõhiselt ning ehitama üles tervet (healthy) organisatsiooni. Eriala annab ka vajaliku vundamendi, et teha karjääri spetsialistist juhiks või luua oma ettevõte.

Finantslahenduste juhtimise eriala õppejõudude seas on liidrid ja tippspetsialistid oma valdkonna juhtivatest ettevõtetest nagu Ernst & Young, Eesti EnergiaSwedbank, KredEx ja teised.

                            

  

Lisaks Eestis ainulaadsele ettevõtliku (entrepreneurial) juhtimise tuumprogrammile omandad ka arusaama tänapäevastest ärimudelitest, juhtimise infosüsteemidest ja isikliku arengu tähtsusest juhtimises. Nagu uue aja juhile kohane, arendad nii oskusi kui laiendad silmaringi. Õpid saavutama kuluefektiivseid tulemusi ja tegema analüüsipõhiseid juhtimisotsuseid.

Finantslahenduste juhtimise eriala lõpetanu omandab magistrikraadi ettevõtte juhtimise õppekava finantslahenduste juhtimise erialal. Tutvu ka varasemate õpingute ja töökogemuse arvestamise võimalusega ning järelmaksuvõimalust pakkuva Mainori Kõrgharidusfondiga.

Õppeaastal 2017/2018 võetakse vastu kuni 25 magistranti.


Rohkem infot:
erialajuht professor Kadi Pärnits
kadi.parnits@eek.ee

Kristjan Liivamägi
Eneken Titov
rektori kt, õppeprorektor,
juhtimise professor
Anu Virovere
juhtimise professor
Tauno Õunapuu
arendus- ja finantsprorektor,
uurimistöö metoodika dotsent