Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Suur-Sõjamäe 10a, Tallinn, Estonia eek@eek.ee +372 610 1900

Inimressursside juhtimine

Liitu inimressursside juhtimise magistriprogrammiga, kui soovid kujuneda vajalike oskustega liidriks. 


Merle Tambur
Magistriõppe juht,
lektor
  • Õppe kestus: 2 aastat
  • Õppekeel: eesti keel
  • Õppevorm: kaugõpe


Alanud on talvine vastuvõtt. Pärast avalduse esitamist võetakse Sinuga ühendust, et kokku leppida vastuvõtuintervjuu aeg erialajuhiga. Avaldusi saab esitada kuni 28. jaanuarini. Õpe algab veebruaris 2018. 

Kaugõpe tähendab, et üliõpilane õpib täiskoormusel ning käib koolis keskmisel kord kuus neljapäevast pühapäevani, vastavalt õppesessiooni aegadele. See muudab Sulle töö ja pere kõrvalt õppimise mugavaks.

Inimressursside juhtimise magistriprogramm on Sulle, kui soovid kujuneda vajalike oskustega liidriks. Tunnustatud õppejõudude ja edukate praktikute juhendamisel õpid koos kogenud spetsialistidest ja juhtidest kaaslastega juhtima muutusi, mõtlema igal ametikohal nagu ettevõtja ja ehitama üles tervet (healthy) organisatsiooni. Eriala annab ka vajaliku vundamendi, et teha karjääri spetsialistist juhiks või luua oma ettevõte.
"Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor õppimise puhul hindasin enim paindlikkust, elulähedast ning praktilist õpet. Saadud teadmised ja kogemused toetavad hästi igapäeva tööd."

Grete Adler, vilistlane 2016
Personalijuht
Mainor AS 

"EEK-is õppimine andis mulle võimaluse jõuda erialase tööni ning enesekindluse pürgida veel kaugemale. Teadmised ärimaailmast, mida EEK annab, on kaasaegsed ja praktilisedÕppimine võimaldab näha tööelu ning ärimaailma valusid ja võlusid läbi tuntud praktikute ja juhtide silmade. Ja mis peamine, EEK-is õppimise tõttu ei pidanud ma loobuma ei täiskohaga tööst ega ka pere järelkasvu mõtetest."

Kelly Imme, vilistlane 2016
"EEK-is magistriõppes inimressursside suunal õppimine oli minu jaoks ainuõige valik. Õpe arendas oluliselt ettevõtlikku maailmapilti ja andis praktilisi teadmisi ning võimaluse end kahe aasta jooksul erinevates valdkondades proovile panna."

Kadri Kütt, vilistlane 2014
HR konsultant
Columbus Eesti

Inimressursside juhtimise õppeprogramm on koostatud koostöös laia partnerite ringiga. Õppeaineid viivad läbi juhid ja tippspetsialistid erineva mastaabi ja profiiliga ettevõtetest nagu Telia, Technopolis ÜlemisteGoWorkaBit ja teised.

                      

Lisaks Eestis ainulaadsele psühholoogiapõhisele tuumprogrammile omandad ka arusaama tänapäevastest ärimudelitest, juhtimise infosüsteemidest, andmetöötlusest ja loovuse rollist juhtimises. Nagu uue aja juhile kohane, arendad nii oskusi kui laiendad silmaringi. Õpid saavutama mõõdetavaid tulemusi, tuues välja parima inimestes.

Inimressursside juhtimise eriala lõpetanu omandab ärijuhtimise magistrikraadi ettevõtte juhtimise õppekava inimressursside juhtimise erialal. 

Tutvu ka varasemate õpingute ja töökogemuse arvestamise võimalusega ning järelmaksuvõimalust pakkuva Mainori Kõrgharidusfondiga.

Rohkem infot:
erialajuht Merle Tambur
merle.tambur@eek.ee 

Karin Kuimet
personalijuhtimise erialajuht,
personalijuhtimise lektor
Mare Kurvits
juhtimise professor,
VÕTA koordinaator,
äriprotsesside mooduli juht
Kristjan Liivamägi
Elari Tamm
ettevõtlusõppe moodulijuht,
lektor,
projektijuht