Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Suur-Sõjamäe 10a, Tallinn, Estonia eek@eek.ee +372 610 1900

Turundus

Õpid looma brände, kujundama sõnumeid ja suunama otsuseid.


Aet Kull
turunduse erialajuht,
turunduse lektor
  • 3,5 aastat
  • Alustamine ja põhiõpe Tallinnas või Tartus kaugõppes
  • Erialaõpe Tallinnas kaugõppes
  • Õppemaks alates 1220 eurost semestris


Turunduse eriala õpetab Sind mõistma ja mõjutama inimkäitumist, kujundama sõnumeid, looma brände ning suunama ostuotsuseid. Edukates ettevõtetes kuulub turundusjuht kesksesse otsustajate ringi. Turundusjuhtide keskmine palgatase oli 2015. aasta I kvartalis 1660 eurot kuus.

Turunduse eriala õppeprogramm on koostatud ja õpetamine toimub koostöös turundusagentuuriga Creative Union, Eesti Turunduskommunikatsiooni Agentuuride Liidu ja Eesti Suhtekorraldajate Liiduga.

                                                            

Vastuvõtukriteeriumid:

  • lühiessee, milles kirjeldad oma tööalaseid ambitsioone, karjääriplaane ja tulevase hariduse rolli nendes (30%);
  • vastuvõtuvestlus (50%);
  • õpimotivatsioon ja ettevõtlik eluhoiak (20%).

Turunduse eriala lõpetanu omandab rakenduskõrghariduse diplomi ärijuhtimise õppekava turunduse erialal.


“Tänu EEK professionaalsetele õppejõududele olen osanud teadlikult planeerida oma karjääri. Usun, et edu saavutamisel on mind palju aidanud just omandatud rakenduskõrgharidus. Ettevõtluskõrgkoolis Mainor õpingute alustamise ajal töötasin pangas tellerina, kuid juba õpingute ajal edutati mind Nordea Rocca al Mare teeninduskeskuse juhiks. Kohe pärast õpingute lõppu tõusin karjääriredelil taas. 

Hindan kõrgelt omandatud teoreetilisi teadmisi ja praktilisi nõuandeid, mida jagasid suure kogemustepagasiga õppejõud ja ka teised õpingute ajal töötavad kaasüliõpilased.”

Keily Traks, vilistlane 2015
Koostööpartnerite projektijuht
Nordea Pank


"Alustades oma äriga, on hea võimalus saada tuge kursusekaaslastelt, kes on samuti spetsialistid erinevates valdkondades."

Urmas Kamdron, vilistlane 2009
Müügiesindaja
KODA by Kodasema

,,Mulle meeldib EEK Mainor õppekava, paindlikkus, avatus uutele võimalustele ja tugi ettevõtluse arendamisel. Juba esimestest loengutest saadud teadmiseid on võimalik rakendada praktikumides või oma ettevõttes. Lisaks teoreetilistele teadmistele on võimalik õppida praktikute reaalsetest kogemustest erinevatest ärivaldkondades ning analüüsida ettevõtete tegevust. Ettevõtlust toetav õpikeskkond, mentorid ja rakenduslik kõrgharidus on alustalad, tänu millele olen saanud arendada oma ettevõtet teadlikumalt ja edukamalt."

Üliõpilane Liisi Tarvo
Kaaslooja
Vrapikohvik Wrap´n´Roll


Juba üle 15% kaugõppe üliõpilaste õpinguid finantseerib tööandja ja see osakaal kasvab iga aastaga. Kõrghariduse finantseerimine on töötajale motiveeriv ja samal ajal tööandjale odavam kui palgatõus või preemia. Töö sisuga otseselt seotud kõrghariduse finantseerimiselt ei tule maksta ei sotsiaal- ega tulumaksu. Paku ka oma tööandjale kasulikku investeerimisvõimalust ettevõtte tähtsaimasse varasse - andekasse inimesse.

Valitud eriala on soovi korral võimalik esimese semestri jooksul vahetada. Tutvu ka varasemate õpingute ja töökogemuse arvestamise võimalusega ning järelmaksuvõimalust pakkuva Mainori Kõrgharidusfondiga.

Heida ka pilk üliõpilasellu EEK üliõpilasesinduse Facebooki lehel.

Õppeaastal 2017/2018 võetakse turunduse erialale vastu 30 üliõpilast.

Avatud on täiendav vastuvõtt veel vabadele õppekohtadele.
Kokkuleppel erialajuhiga on võimalik õppegrupiga liituda kuni 14. septembrini.

Rohkem infot:
erialajuht Aet Kull
aet.kull@eek.ee

Ruta Arumäe
Rode Luhaäär
Mats Soomre
Elari Tamm
ettevõtlusõppe moodulijuht,
lektor,
projektijuht