Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Suur-Sõjamäe 10a, Tallinn, Estonia eek@eek.ee +372 610 1900

Veebitehnoloogiad

Õpid looma digitaalseid keskkondi ja rakendusi.


Kristiine Naska
IT erialajuht
  • 3,5 aastat
  • Tallinnas ja Tartus kaugõppes
  • Õppemaks alates 1325 eurost semestris


Veebitehnoloogiate erialal õpid, kuidas luuakse digitaalseid keskkondi ja rakendusi, kujundatakse kasutajaliideseid ja -kogemust. Saad ka ideid, kuidas neid teadmisi siduda ettevõtlusega. Infotehnoloogia loov- ja ärioskustega spetsialistid - smart creatives - on tehnoloogiaettevõtetes enim otsitud töötajaid. Veebimeistrite keskmine palgatase oli 2015. aasta I kvartalis 1350, kasutajaliidese ekspertidel 1850 eurot kuus.

Veebitehnoloogiate eriala õppeprogramm on koostatud ja õpetamine ning praktikakohtade valik toimub koostöös Ülemiste City suuremate IT-tööandjatega nagu Telia EestiHelmes ja teised.

       

Veebitehnoloogiate eriala lõpetanu omandab rakenduskõrghariduse diplomi veebidisaini ja digitaalgraafika õppekava veebitehnoloogiate erialal.

Sobid veebitehnoloogiks, kui lisaks koodikirjutamisoskusele tahad rohkem teada, miks ja kellele veebirakendusi tegelikult tehakse ning tunned huvi IT-valdkonna vastu laiemalt. Kasuks tuleb soov end ise kujutleda veebirakenduste kasutaja või tellija rollis. EEK veebitehnoloogiate õppekava sisaldab olulises mahus ka disaini- ja ettevõtlusoskuste omandamist.

Veebitehnoloogi haridus võimaldab jõuda selliste keskmisest kõrgemalt tasustatud ametikohtadeni nagu UI/UX disainer, süsteemianalüütik, IT-teenuste projektijuht, arendusspetsialist või mobiilirakenduste arendaja.

Vastuvõtukriteeriumid:

  • lühiessee (30%);
  • vastuvõtuvestlus (50%);
  • ettevõtlusmotivatsioon (20%).


"Minu jaoks oli väga oluline koolipoolne personaalne lähenemine. Paindlikud loengute toimumise ajad tegid võimalikuks töö kõrvalt koolis käia." 

Hegle Sarapuu, vilistlane 2016
Kasutatavuse valdkonnajuht, partner
Trinidad Consulting


 

"Mulle meeldis õppekorralduse paindlikkus, mis andis võimaluse samaaegselt õppida ja töötada. Lisaks tekitasid professionaalsed õppejõud loengutes väga huvitava ning kaasahaarava atmosfääri. Oma ala spetsialistid jagasid enda teadmisi ning kogemusi, mis tagasid õppeprotsessi kõrge kvaliteedi. Olen väga rahul, et valisin just selle kooli."

Lauri Asper, vilistlane 2016
Helmes


 

Tutvu ka varasemate õpingute ja töökogemuse arvestamise võimalusega ning järelmaksuvõimalust pakkuva Mainori Kõrgharidusfondiga.

Heida ka pilk üliõpilasellu EEK üliõpilasesinduse Facebooki lehel.

Õppeaastal 2017/2018 võetakse veebitehnoloogiate erialale vastu Tallinnas 30 ja Tartus 20 üliõpilast.

Avatud on täiendav vastuvõtt veel vabadele õppekohtadele.
Kokkuleppel erialajuhiga on võimalik õppegrupiga liituda kuni 14. septembrini.


Rohkem infot:
erialajuht Hurmi Jürjens
hurmi.jurjens@eek.ee

Erialajuhiga saad ühendust võtta ka Skype'i kaudu!
Hurmi Jürjens
infotehnoloogia lektor
Jüri Majak
tarkvaraarenduse professor
Jelena Švartsman
Vladimir Tomberg