Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Suur-Sõjamäe 10a, Tallinn, Estonia eek@eek.ee +372 610 1900

Personalijuhtimine

Õpid töötama inimestega ja värbama parimaid.

  • 3,5 aastat
  • Tallinnas ja Tartus kaugõppes
  • Õppemaks alates 1220 eurost semestris


Personalijuhtimise erialal õpid töötama inimestega, ennetama konflikte ja leidma õigete ülesannete jaoks parimaid töötajaid. Personali värbamine ja arendamine on kasvavate ettevõtete edu võti.

Personalijuhtimise eriala õppeprogramm on koostatud ja õpetamine toimub koostöös personaliagentuuriga ARPersonal ning personalispetsialistidega rahvusvahelise meeskonnaga suurettevõtetest nagu Ericsson EestiExpress PostValio EestiISSarvato.bertelsmann ja teised.

                    

Vastuvõtukriteeriumid:

  • lühiessee, milles kirjeldad oma tööalaseid ambitsioone, karjääriplaane ja tulevase hariduse rolli nendes (30%);
  • vastuvõtuvestlus (50%);
  • õpimotivatsioon ja ettevõtlik eluhoiak (20%).

Lõpetajad omandavad rakenduskõrghariduse diplomi ärijuhtimise õppekava personalijuhtimise erialal.


"Minu koolitee EEK-s õpetas mulle, kuidas pühendumus, hoolivus ja mängulisus käivad käsikäes. Kooli sõbralik ja abivalmis meeskond, hoolikalt valitud õppejõud, paindlik õppegraafik, korralike õppevahendite ja võimalustega keskkond olid need, mis panid mind ootama iga järgnevat loengut, sest ma tundsin, et mind oodatakse ja minuga tegeletakse. Õppisin mõtlema, tundma iseennast ja märkama teisi. Aitäh, olete alati minu südames!" 

Elise Pärnamets, vilistlane 2009
Office Assistant
Transferwise

 

"Hindan väga kõrgelt seda, et EEK-s on praktika ja teooria väga hästi omavahel seotud. See annab väga elulähedased kogemused ning võimaldab õpitut praktikas rakendada." 

Kadri Alekõrs, vilistlane 2009
Värbamisspetsialist
Tallink Grupp AS

 

"Mainorit meenutan sooja tundega peamiselt kolmel põhjusel. Esiteks ääretult sõbralik ja üksteist toetav läbisaamine kursusekaaslaste ja õppejõududega. Teiseks paindlik õppekorraldus, mis võimaldas teistest maha jäämata isegi viibida pool aastat missioonil Afganistanis. Ning kolmandaks põhjuseks on muidugi saadud hariduse kõrge tase."

Rainer Pihlakas, vilistlane 2011
Staabiohvitser
Eesti Kaitsevägi


Valitud eriala on soovi korral võimalik esimese semestri jooksul vahetada. Tutvu ka varasemate õpingute ja töökogemuse arvestamise võimalusega ning järelmaksuvõimalust pakkuva
 Mainori Kõrgharidusfondiga.

Õppeaastal 2017/2018 võetakse nii Tallinnas kui Tartus vastu 30 üliõpilast.


Rohkem infot:
erialajuht Karin Kuimet
karin.kuimet@eek.ee