Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Suur-Sõjamäe 10a, Tallinn, Estonia eek@eek.ee +372 610 1900

START-UP
ETTEVÕTLUS

Õpid ettevõtlust, luues enda innovaatilise ettevõte.

  1. Õppe kestus 3 aastat
  2. Igakuise maksmise ja järelmaksu võimalus
  3. Päevane õpe inglise keeles esmaspäevast kolmapäevani

Start-up ettevõtlus on nii eriala ettevõtlikule keskkoolilõpetajale, kui ka kogenud professionaalile, kes otsib elust midagi uut. Sel erialal õpid ettevõtlust, luues enda innovaatilise ettevõtte. Kolme aasta jooksul nii omandad kõrghariduse kui ka annad endast parima, et kogenud nõuandjate toel luua uus nutikas start-up.

Kohe esimesel õppeaastal leiad kliendiprobleemi, millele pakkuda uudse toote või teenusega lahendust. Uusi teadmisi ja oskusi omandad põimitult reaalse tegevusega oma ettevõtte ülesehitamisel. Õppekava käib intensiivselt läbi kõik start-up ettevõtte elutee etapid. Erinevalt kiirenditest ja muudest lühematest koolitustest pakub start-up ettevõtluse eriala kolmeaastast süvitsi minevat arenguprogrammi ja Sinu edu nimel pingutavat meeskonda.
Vanessa Vorteil
veebitehnoloogiate lektor,
start-up ettevõtluse erialajuht

ÕPPEKAVA

MOODULID / SEMESTRID

Ettevõtte juhtimise põhiõpe (56 EAP)
Kirjalikud tööd ja praktikad (30 EAP)
Start-up ettevõtluse erialaõpe (61 EAP)
Alusõpe (26 EAP)
Uurimistöö metoodika (5 EAP)

ÕPPEMAKS

IGAKUINE MAKSE TALLINNAS:
õppemaks aastas 4820 € (1 makse 800€, 8 makset 450€, 1 makse 420€)
SEMESTRIMAKSE TALLINNAS:
õppemaks aastas 4760 € (1 makse 800€, 2 makset 1980€)


"Selle eriala raames on suurepärane võimalus kohtuda startup maailma siseringi inimestega ning saada näpunäiteid inimestelt, kes on selles valdkonnas edu saavutanud."

Monika Šefer, üliõpilane"Mul on kursusekaaslastega väga vedanud. Just nemad on need, kelle tugi annab mulle hoogu juurde."

Lauri Ööpik, üliõpilane
juhtkoolitaja, asutaja
Fitness & Combat Martial Arts "Start-up ettevõtluse eriala on parim võimalus kuidas start-up ringkonda pääseda. Õpe on praktiline ning meid juhendavad valdkonna praktikud, kes jagavad oma teadmisi kuidas asjad päriselt käivad."

André Purve, üliõpilane
asutaja
KorterSelline haridus ja kogemus annavad nii ettevalmistuse eluks ettevõtjana kui ka reaalsed oskused, mida otsivad kõik edukad tööandjad. Lõpetajatel on kõik eeldused, et jätkata ettevõtjana või saada suurema ettevõtte projekti- või tootejuhiks - nn ettevõttesiseseks ettevõtjaks ehk intrapreneur'iks.

Õppemeetodite valikul lähtume põhimõttest, et teoreetilised teadmised peavad saama ka praktikas läbi proovitud. Õppes kasutatakse palju interaktiivseid õppemeetodeid ning probleemi- ja projektipõhist õpet.

Varasemalt oleme koostööd teinud ettevõtetega nagu nagu TransferWise, Bolt, Pipedrive, Goworkabit, Fortumo, Like A Local, Toggl ja paljud teised. Kevad 2019 tegime koostööd ettevõttetega nagu Clanbeat, Subatomic, CoModule, Fanvestory, Tele2Elisa ja GoWorkABit

    
Oleme 99% paberdokumentide vaba kõrgkool. Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor pidevalt arendatav õppeinfosüsteem on pälvinud korduvalt rahvusvaheliste hindamiskomisjonide tunnustuse. Heida ka pilk kooli igapäevaellu meie Facebooki lehel.

Start-up ettevõtlus, nagu kõik meie õppekavad, on hinnatud ja akrediteeritud rahvusvahelise hindamiskomisjoni poolt. Viimati toimunud hindamisel aastal 2018 anti start-up ettevõtluse õpetamisele Eesti kõrghariduse kõrgeim võimalik hinnang.

Tutvu ka varasemate õpingute ja töökogemuse arvestamise võimalusega ning järelmaksuvõimalust pakkuva Mainori Kõrgharidusfondiga.

Õppeaastal 2019/2020 võetakse start-up ettevõtluse erialale vastu kuni 30 uut üliõpilast. Start-up ettevõtluse eriala lõpetanu omandab rakenduskõrghariduse diplomi ettevõtluse ja äriinnovatsiooni õppekava start-up ettevõtluse kõrvalerialal. Kandideerimiseks esita avaldus siinsamas kodulehel ja lae seejärel üles vajalikud dokumendid.

Ülemiste City linnaku töötajatele ja Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor vilistlastele kehtib 10% õppemaksu soodustus.

Vastuvõtukriteeriumid:

  • keskharidus
  • lühiessee, milles kirjeldad oma tööalaseid ambitsioone, karjääriplaane ja tulevase hariduse rolli nendes (30%)
  • vastuvõtuvestlus (50%)
  • õpimotivatsioon ja ettevõtlik eluhoiak (20%)


Rohkem infot:

Vanessa Vorteil
erialajuht
vanessa.vorteil@eek.ee

Erialajuhiga saad ühendust võtta ka Skype'i kaudu!