ROBOOTIKATARKVARA
ARENDUS
Saa osa tehnoloogiatööstuse tulevikust!
Clevon Akadeemia on õppeprogramm, kus tipptasemel IT-õpe on põimitud praktikaga AS Clevoni arendus- ja tootmisüksuses Viljandis. Kõigile tudengitele makstakse igakuist stipendiumi ja tagatud on tasuta majutus.
Akadeemia annab tulevastele tootearendajatele tugeva baasi. Üliõpilastele loodud igakülgsed võimalused teadmisi päriselus kohe rakendada lisavad hinnalise praktilise kogemuse. Õppekava sisu nõuab samal ajal tehniliste ja sotsiaalsete oskuste ning loovuse arendamist.
Kui soovid kohe kõrgkoolitee alguses saada osaks Eesti tehnoloogiatööstuse eduloost ja programmeerida masinaid, mis muudavad inimeste elu üle maailma, siis on Clevon Akadeemia sinu koht. Õpe on nõudlik, akadeemiline õppetöö ning praktiliste kogemuste omandamine täidavad õppeaasta sees kaheksa tundi päevas, viis päeva nädalas.
Vastu võetakse täisstipendiumiga 20 kandidaati. Täisstipendium sisaldab:
- tasuta majutus kolmeks õppeaastaks Viljandis, Clevon Akadeemia läheduses
- stipendium 480€ kuus
- õppemaksuvabastus
- Tasuta õpe
- Stipendium 480€ kuus
- Tasuta majutus
UUDISED
- Valmis ülevaade majandussektorite dünaamikastEesti majandus on viimastel aastatel olnud tugevasti mõjutatud kolmest sündmusest: koroonakriis,... Loe edasi
- Lõpetas Cleveroni Akadeemia esimene lendEile õhtul said lõpudiplomid Cleveroni akadeemia esimese lennu lõpetajad. Viljandis tegutsevas... Loe edasi
- Cleveroni akadeemia esimene lend toob tööturule isejuhtivate autode spetsialistidCleveroni akadeemia esimene lend hakkab peagi lõpetama ja mai alguses esitavad... Loe edasi
ÕPPEKAVA
MOODULID / SEMESTRID






KÜSIMUSED

„Tehnoloogiaettevõttena otsustasime anda oma panuse, et noori tippspetsialistideks koolitada. Soovime luua tugeva baasi tulevastele tootearendajatele, kes aitaks Eesti ettevõtetele ja ka kogu ettevõtlusele oma innovaatiliste lahendustega lisaväärtust luua.”
Arno Kütt
asutaja
Clevon AS
Info kandideerimise kohta
Ootame õppima motiveeritud noori, kes huvituvad robootika arengusuundadest, kellel on tahe leida lahendusi reaalsetele probleemidele ning anda omapoolne panus robootika arengule Eestis.
Kandideerimise edukus oleneb kandidaadi kirest tarkvaraarenduse vastu, oskustest ja motiveeritusest. Akadeemiasse kandideerimisel ei arvestata kandideerija lõputunnistuse keskmist hinnet ega ka eksamitulemusi. Kandideerimisel on oluline:
- motivatsioonivideo või -kiri
- erialatest
- omandatud keskharidus (gümnaasiumi- või kutsekeskharidus)
Kandideerimisprotsess on järgmine:
- Kirjuta kuni 400-sõnaline motivatsioonikiri või filmi endast kuni 3-minutiline video, milles vastad küsimustele:
1) kes sa oled ja millised on su huvid?
2) millist ettevõtmist pead oma kõige suuremaks õnnestumiseks ja mida sa selleks tegid?
3) miks soovid õppida Clevon Akadeemias?
4) miks just sina peaksid 20 väljavalitu hulka pääsema?
- Õppeinfosüsteemis lae üles järgmised dokumendid:
- täidetud avaldus
- lõputunnistuse koopia (2022 suvel lõpetajad laevad dokumendi üles hiljem)
- motivatsioonikiri või YouTube'i üles laetud video link
- Täida test õppeinfosüsteemis, mis avaneb avalduse esitamise järel
- Jää ootama kutset vestlusele
Vestlusvooru pääseb pingerea alusel 40 tudengit, kellest 20 alustavad sügisest unikaalse õppega. Lõpetanu omandab bakalaureusekraadi (Bachelor of Science, BSc) robootikatarkvara arenduse õppekaval.
*Õpingud Clevon Akadeemias ei taga töökohta Clevonis.
Clevon Akadeemia koduleht:
clevon.com/et/akadeemia
Miks ja kes peaks kandideerima Clevon Akadeemiasse?
Kui teadussaate "Rakett 69" 2017. aasta võitja Karl Vilhelm Valter Clevon Akadeemiasse jõudis, läks tal oluliselt paremini kui Arnol – tunnid ei olnud veel alanud. Mida kujutab endast robootika eriala Clevon Akadeemias ja missugused tunnid ootavad õpilasi ees sügisel? Clevoni isesõitvate sõidukite tiimijuht Mart räägib sellest lähemalt:
ERIALAJUHT
tarkvaraarenduse ja veebitehnoloogia erialajuht