EEK
EST
Kandideerimine on alanud
Tule õpi tööturul nõutud eriala, mis viib sind karjääris edasi.

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor on Eesti suurim erakõrgkool. Meie missioon on pakkuda kaasaegset ja kvaliteetset haridust, et saaksid areneda spetsialistist juhiks, teha karjääripöörde või alustada ettevõtlusega.

Tule õpi IT-d, juhtimist või graafilist disaini – omanda tööturul nõutud teadmised ja oskused, mida kohe ellu rakendada. Meil on üle 200 külalislektori ehk õppida saad tõelistelt oma ala praktikutelt. 

Kõik Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor õppekavad on riiklikult akrediteeritud, tagades sulle kvaliteetse ja tunnustatud hariduse. Igas õppekavas sisalduvad ettevõtluse ained.

Asume innovatsiooni keskmes – rahvusvahelises Ülemiste City linnakus. Lisaks pealinnale saab õppida Tartus ning Viljandis Clevon Akadeemias. Kõrgkoolis õpib kokku 30 erinevast rahvusest üliõpilasi.

left
right
Ülemiste City
Õpi innovatsiooni keskel ja leia väärtuslik võrgustik kogu eluks.
20 000
talenti aastaks 2025
2,3 miljardit
käivet aastal 2022
2000
residenti aastaks 2030
73
erinevat rahvust
Ülemiste City linnak on loodud selleks, et toetada talentide ja tehnoloogia kiiret arengut. See on õppe- ja töökeskkond, mis väärtustab mitmekesisust ja innovatsiooni. Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor asub Ülemiste City südames ja teeb koostööd kohalike ettevõtetega.
left
right
Teeme koostööd oma ala tippudega