EEK
EST
Tartu õppekeskus

Vastuvõtt 2024/2025 õppeaastaks on alanud! Eesti kodanikele on kandideerimine avatud kuni 15. septembrini.

Tartus saab õppida turunduse, infotehnoloogia juhtimise, finantsjuhtimise, logistika, kvaliteedijuhtimise ning personalijuhtimise erialadel. Üliõpilased läbivad Tartus esimesel õppeaastal alusõppe mooduli ning kui kursusel on vähem kui 15 üliõpilast, jätkatakse õpinguid teisel ja kolmandal aastal Tallinnas. Kõik rakenduskõrghariduse erialade lõpetajad saavad bakalaureusekraadi.

Õppekorraldus
  • Õpe toimub sessioonõppe vormis üle kolme nädala neljapäevast pühapäevani vastavalt õppesessioonide kalendrile
  • Õppe kestus on 3 aastat
  • Tartu õppekeskuses läbivad üliõpilased esimesel õppeaastal alusõppe mooduli. Kui kursusel õpib vähem kui 15 üliõpilast, jätkatakse õpinguid teisel ja kolmandal õppeaastal Tallinnas.
Akrediteering

Kõik Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor õppekavad on riiklikult akrediteeritud, tagades sulle kvaliteetse ja tunnustatud hariduse.

Avatud Kõrgkooli kursused ja mikrokraadid

2023/2024 õppeaasta kevadsemestri Avatud Kõrgkooli kursused Tartu õppekeskuses
Tutvu ka Tallinna õppekeskuses toimuvate Avatud Kõrgkooli kursustega
Tutvu ka Tallinna õppekeskuses toimuvate mikrokraadidega

Kooli ajaloost

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor alustas oma tegevust 1992. aasta sügisel, kandes toona nime Mainori Majanduskool. 2002. aastal nimetati kooli nimi ümber Mainori Kõrgkooliks ning 2010. aastast võeti kasutusele nimi Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor. Kooli ellukutsujaks on paar aastat tagasi oma 50. juubelit tähistanud Mainor Grupp.

Üle kolmekümne tegevusaasta jooksul on koolil üle 6400 vilistlase ning neist pea 500 on läbinud õpingud Tartu õppekeskuses. Kunagistest esimestest üliõpilastest on kasvanud nii parlamentääre kui maavanemaid, edukatest ärimeestest rääkimata. Mainori Majanduskooli on lõpetanud näiteks Lääne-Virumaa maavanem Einar Valbaum, poliitikud Rannar Vassiljev, Kajar Lember, Terje Trei, kolonel Viljar Schift, Tartu endine linnapea Urmas Kruuse jt.

Mainori Majanduskooli esimese lennu õppurite hulgas oli ka hilisem Eesti Panga president Madis Müller.

Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor Tartu filiaal avati 1997. aasta. veebruaris. Kool asus siis Kreutzwaldi tänaval ning ärijuhtimise erialale asus sellesse majja õppima 36 üliõpilast. 1997/1998. õppeaasta sügisel avati Tartus kaks õppegruppi – ärijuhtimise ja finantsjuhtimise erialal ning viidi läbi täienduskoolitusi. 1998. aastal avati Tartus psühholoogia õppegrupp.

Aastaks 2000 oli õppijaid juba nii palju, et tuli leida suurem õppehoone. 27. aprillil 2001. aastal pandi nurgakivi kooli päris oma õppehoonele.

EEK
EEK

Õppetöö sai Tartu õppehoones alata 2002. aastal. Tartu õppehoone on püsinud kooli teise olulisema keskusena ja oma majana juba üle kahekümne aasta.

2023/2024. õppeaastal õpib Tartu õppekeskuses 123 üliõpilast ning igal aastal alustab õppimist ligikaudu 40 uut üliõpilast.

Tutvu Tartu õppekeskuse koolielu ja uudistega ka Tartu õppekeskuse Facebook lehel

Ruumide rent

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor võimaldab rentida kõrgkooli ruume nii Tallinnas kui Tartus koolitusteks, seminarideks, koosolekuteks, töötubadeks ja muudeks multifunktsionaalseteks üritusteks. Loe täpsemat infot ruumide ja hinnakirja kohta.

Kontaktid

Tartu õppekeskuse juhataja Priit Tannik
Tartu õppekeskuse õppekonsultant Tiina Must

Tartu õppekeskuse aadress:
Pepleri 6, Tartu 51003
Telefon: +372 738 7400
tartu[at]eek.ee