EEK
EST
Ärijuhtimine
Finantsjuhtimine

Selge nägemuse ja tugevate inimkesksete oskustega finantsjuhid on sageli just need, kellest saavad järgmised ettevõtte tippjuhid. 

Eriala
annab kõik vajalikud teadmised ja oskused, et oleksid valmis analüüsima ja suunama kapitalipaigutusi, hindama erimahuliste investeeringute tootlikkust ja nägema suurt pilti ettevõtte majandusnäitajate taga. Finantsjuhi teadmised on kõrgelt hinnatud nii era- kui ka avalikus sektoris.


Õppida saab kas täismahus Tallinnas, Ülemiste City linnakus asuvas õppehoones, või esimesel aastal Tartus, kus tudengid läbivad alusõppe ning jätkavad teisel ja kolmandal aastal kaugõppe sessioonidega pealinnas.

Sessioonõpe on mõeldud töötavale inimesele ja toimub tavapäraselt kolme nädala tagant neljapäevast pühapäevani.

Rakenduskõrgharidus (BA)
Kestus:
3 aastat, sessioonõpe
Millal:
Neljapäevast pühapäevani
Kus:
Tallinn või Tartu
Õppekeel:
Eesti keel
Ainepunkte:
180 EAP
Valdkond:
Ärindus ja haldus
Avalduse esitamise tähtaeg:
15.09.2024
Õppemaks aastas:
5380 € (Tallinnas) / 5020 € (Tartus)
Karjääri-
võimalused

Finantsjuhtimise eriala lõpetajana oled omandanud vajalikud teadmised ja oskused, et tegutseda näiteks finantsjuhi, -spetsialisti või -analüütikuna, juhtida investeeringuid või omaenda ettevõtet.

Lisaks erialaoskustele omandad edasiseks karjääriks vajalikke juhtimis-, suhtlemis-, analüüsi-, õigus- ja majandusalaseid teadmisi. Sinu õppejõudude seas on kogenud praktikud, ettevõtteid nõustavad koolitajad ning majandus- ja ettevõtlusalased arvamusliidrid.

Sessioonõpe

Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor saad õppida töö kõrvalt ning täiskasvanud õppija vajaduste järgi arendatud IT-lahendused loovad selleks täiusliku keskkonna. Meie vilistlaste ja varem teistes kõrgkoolides õppinud tudengite tagasiside põhjal saame kinnitada, et meil on Eesti parim töö kõrvalt õppimist toetav õppekorraldus. Õpe toimub tavapäraselt iga kolme nädala tagant neljapäevast pühapäevani, millele lisandub iseseisev töö ning erialane praktika. 

Oleme 99% paberdokumentide vaba kõrgkool ning meie pidevalt arenev õppeinfosüsteem on pälvinud korduvalt rahvusvaheliste hindamiskomisjonide tunnustuse.

Õppemeetodite valikul lähtume põhimõttest, et teoreetilised teadmised peavad saama ka praktikas läbi proovitud. Selleks kasutame interaktiivseid õppemeetodeid ning probleemi- ja projektipõhist õpet. Meie õppekorraldus annab võimaluse uurimistöid ja praktikaid päris tööga siduda, luues seeläbi lisaväärtust oma ettevõttele või tööandjale. 

Tallinnas ja Tartus

Finantsjuhtimise eriala on võimalik õppida täismahus Tallinna õppekeskuses. Tartu õppekeskuses on võimalik kogu õppekava läbida, kui finantsjuhtimise eriala valinuid on Tartus vähemalt 15. Muul juhul on võimalik Tartus läbida esimesel aastal alusõpe ning jätkata hiljem õpinguid pealinnas.

Õpe toimub mõlemas linnas sessioonõppena. Tartust saabunud üliõpilastel on võimalik leida soodne majutus Mainor kõrgkooli tudengite hostelis, mis asub Ülemiste rongipeatusest viie- ja Tallinna õppekeskusest kaheminutilise jalutustee kaugusel.

Akrediteeritud õppekava

Kõik meie õppekavad on hinnatud ja akrediteeritud rahvusvahelise hindamiskomisjoni poolt. London School of Economics esindaja poolt juhitud ekspertide komisjon tõi välja tugevustena õppe eluläheduse, õppekavade pideva arendamise, üliõpilaste ja kooli lähedase suhtluse ning tiheda koostöö tööandjatega.

Õpingute finantseerimine

Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor on võimalik kandideerida mitmetele erinevatele stipendiumidele ning vajaduspõhistele toetustele. Lisaks kasvab iga aastaga üliõpilaste arv, kelle kaugõpet rahastab tööandja. Kõrghariduse finantseerimine on töötajatele motiveeriv ja tihtilugu tööandjale odavam kui palgatõus või preemia.

Vastuvõtu-
kriteeriumid
  • Keskharidus
  • Motivatsioonikiri, milles kirjeldad omandatava hariduse rolli sinu tööalastes ambitsioonides ja karjääriplaanides
  • Vastuvõtuvestlus 
  • Õpimotivatsioon ja ettevõtlik eluhoiak 
Stipendiumide ja toetuste kohta leiad rohkem infot SIIT.
Vastuvõtuga seotud küsimused palume saata aadressile tallinn@eek.ee.
 
Erialajuht
Anu Olvik, MBA
anu.olvik@eek.ee
EEK
Kõrgkoolist
Tule õpi praktilisi erialasid Eesti suurimas erakõrgkoolis, mis asub innovatsiooni keskmes - Ülemiste City linnakus. Teeme tihedat koostööd kohalike ettevõtetega ning pakume haridust, mis on kvaliteetne ja alati uuenduslik.
left
Oma igapäevatöös vajame rohkelt praktilisi teadmisi ja kogemusi ning just seda Mainor mulle andnud ongi. Tänu Mainoris saadud teadmistele
ja kogemustele mõistan oma tööd ettevõtte juhina nüüd palju paremini - mõistan paremini, mida minult oodatakse ja mida mina teistelt ootan. Saan öelda, et
Mainor on olnud siiani minu parim investeering nii finantsiliselt kui ka ajaliselt.
tegevjuht
EEK kaugõppe märksõnadeks minu jaoks on: paindlikkus, kliendikeskne lähenemine ja praktiline õppestiil. Tänu EEK’is omandatud praktilistele oskustele, teadmistele ja majanduskeskkonna kui terviku arusaamisele on peale lõpetamist võimalik asuda tööle nii erialasele kui ka sellega otseselt seotud teistele ametipositsioonidele sest alusõpe EEK’is sisaldab endas ettevõtlusõpet mis on põimitud läbi nii logistika, turunduse, personaliteeninduse kui ka finantsjuhtimisega.
õppimise ja arendamise juht
Eesti Ettevõtluskõrgkoolist Mainor on ABB-ga liitunud palju töötajaid ja praktikante. EEK-ist saadakse teadmised ja praktilised kogemused oma ala asjatundjatelt ning see annab meile kui tööandjale kindluse inimeste värbamisel.
HR äripartner
right
Liitu uudiskirjaga ja saa esimesena teada tipplektoritega külalisloengutest, uutest mikrokraadidest, põnevatest sündmustest, kursustest ning kooli tegemistest. Saadame kirju harva ega koorma sinu postkasti liigselt.
left
right
Ülemiste City
Õpi innovatsiooni keskel ja laienda oma võrgustikku meie võimekas kogukonnas.
20 000
talenti aastaks 2025
2,3 miljardit
käivet aastal 2022
2000
residenti aastaks 2030
73
erinevat rahvust
Ootame sind energiast pulbitsevasse kogukonda, kus saad õppida, kasvada ja katsetada. Ülemiste City on rahvusvaheline linnak, mis on loodud selleks, et edendada talentide ja tehnoloogia kiiret arengut. Soovime toetada kõiki oma kogukonna liikmeid, inspireerida uute ärimudelite loomist ja luua tähendusrikkaid suhteid kogu eluks.
Teeme koostööd oma ala tippudega