EEK
EST
Ettevõtte juhtimine
Finantslahenduste juhtimine

Finantslahenduste juhtimise magistriprogramm on neile, kes soovivad juhtida finantslahendusi kogu tarneahelas, korraldada investorsuhtlust, juhtida andmepõhiselt ning mõista, kuidas ehitada üles kauakestev organisatsioon.


Eriala eesmärk on anda õppijatele kõik tööriistad, et olla analüütiliste oskustega liider, kes mõistab suhteid erinevate majandustegurite vahel ning kohaneb edukalt dünaamilises ettevõttes. 

Sessioonõpe toimub tavapäraselt iga kolme nädala tagant, neljapäevast pühapäevani. Meie Tallinna õppehoone on osa rahvusvahelisest Ülemiste City kogukonnast.

Magistrikraad (MBA)
Kestus:
2 aastat, sessioonõpe
Millal:
Neljapäevast pühapäevani
Kus:
Tallinn
Õppekeel:
Eesti keel
Ainepunkte:
120 EAP
Valdkond:
Ärindus ja haldus
Avalduse esitamise tähtaeg:
15.09.2024
Õppemaks:
6340 €
Karjääri-
võimalused
Tunnustatud õppejõudude ja edukate praktikute juhendamisel saavad kõik finantslahenduste juhtimise erialale vastuvõetud vajaliku oskuste ning teadmiste , et teha karjääri suurettevõtete juhitasandil, töötada finantsanalüütikute ning konsultantidena või luues oma ettevõte.
Õppekava läbinud tudeng
  • on läbinud Eestis ainulaadse psühholoogiapõhise tuumprogrammile
  • omandab arusaama tänapäevastest ärimudelitest, juhtimise infosüsteemidest, andmetöötlusest ja loovuse rollist juhtimises
  • on õppinud saavutama organisatsioonis mõõdetavaid tulemusi, võttes arvesse spetsiifilisi finantsnäitajaid ja analüütikat
Sessioonõpe

Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor saad õppida töö kõrvalt ning täiskasvanud õppija vajaduste järgi arendatud IT-lahendused loovad selleks täiusliku keskkonna. Meie vilistlaste ja varem teistes kõrgkoolides õppinud tudengite tagasiside põhjal saame kinnitada, et meil on Eesti parim töö kõrvalt õppimist toetav õppekorraldus. Õpe toimub tavapäraselt iga kolme nädala tagant neljapäevast pühapäevani, millele lisandub iseseisev töö ning erialane praktika. 

Oleme 99% paberdokumentide vaba kõrgkool ning meie pidevalt arenev õppeinfosüsteem on pälvinud korduvalt rahvusvaheliste hindamiskomisjonide tunnustuse.

Õppemeetodite valikul lähtume põhimõttest, et teoreetilised teadmised peavad saama ka praktikas läbi proovitud. Selleks kasutame interaktiivseid õppemeetodeid ning probleemi- ja projektipõhist õpet. Meie õppekorraldus annab võimaluse uurimistöid ja praktikaid päris tööga siduda, luues seeläbi lisaväärtust oma ettevõttele või tööandjale. 

Akrediteeritud õppekava

Kõik meie õppekavad on hinnatud ja akrediteeritud rahvusvahelise hindamiskomisjoni poolt. London School of Economics esindaja poolt juhitud ekspertide komisjon tõi välja tugevustena õppe eluläheduse, õppekavade pideva arendamise, üliõpilaste ja kooli lähedase suhtluse ning tiheda koostöö tööandjatega.

Õpingute finantseerimine

Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor on võimalik kandideerida mitmetele erinevatele stipendiumidele ning vajaduspõhistele toetustele. Lisaks kasvab iga aastaga üliõpilaste arv, kelle kaugõpet rahastab tööandja. Kõrghariduse finantseerimine on töötajatele motiveeriv ja tihtilugu tööandjale odavam kui palgatõus või preemia.

Vastuvõtu-
kriteeriumid
  • kõrgharidus
  • akadeemiline võimekus (eelmise õppetaseme tulemused, võimalik teadustöö) 
  • motivatsioonikiri/essee 
  • vastuvõtuvestlus 
Stipendiumide ja toetuste kohta leiad rohkem infot SIIT.
Vastuvõtuga seotud küsimused palume saata aadressile tallinn@eek.ee.
 
Erialajuht
Janus Paurman, MA
janus.paurman@eek.ee
EEK
Kõrgkoolist
Tule õpi praktilisi erialasid Eesti suurimas erakõrgkoolis, mis asub innovatsiooni keskmes - Ülemiste City linnakus. Teeme tihedat koostööd kohalike ettevõtetega ning pakume haridust, mis on kvaliteetne ja alati uuenduslik.
left
Mainor annab väga head teoreetilised ning praktilised teadmised, mis aitavad ametialaselt karjääriredelil tõusta olgu see siis turunduses, finantsjuhtimises või muul ametialal.
Styleshark asutaja ja tegevjuht
right

Tudengilood

Kõik lood right

eek.ee
05.04.2024
You are not too old and it is not too late!
Loe edasi right
eek.ee
27.02.2024
Five EUAS students share their Erasmus experience in Turkey
Loe edasi right
eek.ee
21.02.2024
Erasmus Experience in Romania
Loe edasi right
eek.ee
06.11.2023
Erasmus+ BIP in Budapest: A valuable experience for aspiring entrepreneurs
Loe edasi right
eek.ee
02.11.2023
Exploring Erasmus+ Blended Intensive Program in Kaunas and why you should consider it too
Loe edasi right
eek.ee
01.11.2023
Exploring Urban Tourism and Marketing Strategies: EUAS students Erasmus+ experience in Hungary
Loe edasi right
eek.ee
11.10.2023
Software Development and Entrepreneurship Student Victoria recently participated in the Erasmus+ Blended Intensive Program in Klaipeda, Lithuania, focusing on "Digital Marketing and Brand Management
Loe edasi right
eek.ee
18.08.2023
Finance Management student Alex Sepp exchange semester at Porto Accounting and Business School in Portugal
Loe edasi right
eek.ee
14.08.2023
How to maximize Summer break? Four EUAS students share their experience participating in Delightful Istanbul 2023 Summer School
Loe edasi right
eek.ee
24.07.2023
Marise kogemus Romanian- American University (RAU) suveülkoolis
Loe edasi right
left
right
Ülemiste City
Õpi innovatsiooni keskel ja laienda oma võrgustikku meie võimekas kogukonnas.
20 000
talenti aastaks 2025
2,3 miljardit
käivet aastal 2022
2000
residenti aastaks 2030
73
erinevat rahvust
Ootame sind energiast pulbitsevasse kogukonda, kus saad õppida, kasvada ja katsetada. Ülemiste City on rahvusvaheline linnak, mis on loodud selleks, et edendada talentide ja tehnoloogia kiiret arengut. Soovime toetada kõiki oma kogukonna liikmeid, inspireerida uute ärimudelite loomist ja luua tähendusrikkaid suhteid kogu eluks.
Teeme koostööd oma ala tippudega