EEK
EST
Ettevõtte juhtimine
Finantslahenduste juhtimine

Liitu finantslahenduste juhtimise magistriprogrammiga, et kujuneda tänapäevaste oskustega liidriks.

Finantslahenduste juhtimise magistriprogramm on Sulle, kui soovid kujuneda tänapäevaste oskustega liidriks. Tunnustatud õppejõudude ja edukate praktikute juhendamisel õpid koos kogenud kaaslastega juhtima finantslahendusi kogu tarneahelas, korraldama investorsuhtlust, juhtima mõõdikute- ja infopõhiselt ning ehitama üles tervet organisatsiooni. Eriala annab ka vajaliku vundamendi, et teha karjääri spetsialistist juhiks või luua oma ettevõte.

Avalduste vastuvõtt kevadesemestiks kestab kuni: 20.01.2024

 

Vastuvõtuga seotud küsimused tallinn@eek.ee
1
Õppe kestus 2 aastat
2
Igakuise maksmise võimalus
3
Õpe keskmiselt kord kuus neljapäevast pühapäevani
Miks õppida

Oma varasemat kogemust ja õpinguid, mille sisu on õppekavaga sama, saad lasta arvestada, et vähendada oma õppekoormust ja õppemaksu.

Tänapäevane magistriõpe nõuab õppijate ja kooli tihedat koostööd. Meie jaoks on kõrgharidus professionaalsete osapoolte vaheline võrdne partnerlus. Heida ka pilk kooli igapäevaellu Facebooki lehel.

Käesoleval õppeaastal võetakse finantslahenduste juhtimise erialale vastu kuni 25 uut üliõpilast. Finantslahenduste juhtimise eriala lõpetanu omandab ärijuhtimise magistrikraadi ettevõtte juhtimise õppekava finantslahenduste juhtimise erialal. Kandideerimiseks esita avaldus ja lae üles vajalikud dokumendid.


Kaugõpe

Õpe toimub kaugõppes, mis sobib õppimiseks töö ja pere kõrvalt. Meie vilistlaste ja varem teistes kõrgkoolides õppinud tudengite tagasiside põhjal saame kinnitada, et meil on Eesti parim töö kõrvalt õppimist toetav õppekorraldus. Õpe toimub keskmiselt kord kuus neljapäevast pühapäevani, millele lisandub iseseisev õppimine. Sessioonidena toimuv õpe on jõukohane ka täiskohaga töötavale inimesele. Õppekorraldus on üles ehitatud selliselt, et kõik uurimistööd saad mugavalt siduda oma tööga. Sellega säästad enda aega, ühtlasi lood aga ka suuremat väärtust oma ettevõttele või tööandjale. 

Kogu õpe on toetatud spetsiaalselt kaugõppijate vajaduste järgi arendatud IT-lahendustega. Oleme 99% paberdokumentide vaba kõrgkool. Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor pidevalt arendatav unikaalne õppeinfosüsteem on pälvinud korduvalt rahvusvaheliste hindamiskomisjonide tunnustuse.

Akrediteeritud
õppekava

Finantslahenduste juhtimise eriala, nagu kõik meie õppekavad, on hinnatud ja akrediteeritud rahvusvahelise hindamiskomisjoni poolt. Viimati toimunud hindamisel aastal 2017 anti finantslahenduste juhtimise ja teiste ärinduserialade õpetamisele Eesti kõrghariduse kõrgeim võimalik hinnang. Eriliste tugevustena nägi ekspertide komisjon, keda juhtis London School of Economics esindaja, õppe elulähedust, õppekavade pidevat arendamist, üliõpilaste ja kooli lähedast suhtlust ning tihedat koostööd tööandjatega.

Finantslahenduste juhtimise eriala õppejõudude seas on liidrid ja tippspetsialistid oma valdkonna juhtivatest ettevõtetest nagu Ernst & YoungEesti EnergiaSwedbankKredEx ja teised.

Õpingute
finatseerimine

Rohkem kui 15% meie kaugõppe üliõpilaste õpinguid finantseerib tööandja ja see osakaal kasvab iga aastaga. Kõrghariduse finantseerimine on töötajale motiveeriv ja samal ajal tööandjale soodsam, kui palgatõus või preemia. Töö sisuga otseselt seotud kõrghariduse finantseerimiselt ei maksta sotsiaal- ega tulumaksu. Kindlasti paku oma tööandjale võimalust investeerida ettevõtte tähtsaimasse varasse - andekasse inimesse. Meie üliõpilaste ja vilistlaste kogemus näitab, et kaks tööpäeva kuus, mille veedad koolis, ei vähenda, vaid suurendab Sinu tööpanust.

Tallinnas

Finantslahenduste juhtimise eriala on võimalik õppida täismahus Tallinna õppekeskuses. 


Pärast lõpetamist

Lisaks Eestis ainulaadsele ettevõtliku juhtimise tuumprogrammile omandad ka arusaama tänapäevastest ärimudelitest, juhtimise infosüsteemidest ja isikliku arengu tähtsusest juhtimises. Uue aja juhile kohaselt arendad nii oskusi kui laiendad silmaringi. Õpid saavutama kuluefektiivseid tulemusi ja tegema analüüsipõhiseid juhtimisotsuseid.

Valik tööandjaid

left
Mainor annab väga head teoreetilised ning praktilised teadmised, mis aitavad ametialaselt karjääriredelil tõusta olgu see siis turunduses, finantsjuhtimises või muul ametialal.
Ergo Kruve, vilistlane
Styleshark asutaja ja tegevjuht
right
Õppemaks
Igakuiste maksetena Tallinnas
ÕPPEMAKS AASTAS 5800 €
Semestrimaksetena Tallinnas
ÕPPEMAKS AASTAS 5740 €
Vastuvõtukriteeriumid
  • kõrgharidus
  • akadeemiline võimekus (eelmise õppetaseme tulemused, võimalik teadustöö) 
  • motivatsioonikiri/essee 
  • ettevõtlikkus ja huvi õppida valitud eriala - vastuvõtuvestlus 
Vastuvõtuga seotud küsimused tallinn@eek.ee
Erialajuht
Janus Paurman, MA
janus.paurman@eek.ee