EST
Ettevõtte juhtimine
Tarneahela juhtimine

Tarneahela juhtimine (Supply Chain Management) on valdkond, mis hõlmab ettevõtte sisemiste ja välimiste toimingute koordineerimist eesmärgiga tagada kaupade ja teenuste õigeaegne ja kulutõhus liikumine. Tarneahela strateegiline juhtimine võimaldab ettevõttel pakkuda tooteid konkurentidest kiiremini, kvaliteetsemalt ja madalama hinnaga tagades olemasolevate ressursside maksimaalse kasutamise. Tugev tarneahel omakorda võimaldab paindlikumalt reageerida turu muutustele ja kliendi nõudmistele.

Tarneahela juhtimise eriala on loodud neile, keda huvitab toote või teenuse liikumisega seotud. protsesside kavandamine, koordineerimine ja jälgimine algallikast (nt tooraine) kuni lõppkasutajani (nt klient). See teekond hõlmab hankeid, tootmist, laonduse korraldust, transpordi planeerimist ja palju muud. Sul on võimalik õppida haldama tarneahela juhtimise erinevaid etappe, alates toorainete hankimisest, tootmisprotsessidest, ladustamisest, transpordist ja jaotamisest kuni lõppkliendi käest tarnekuupäeva täitmiseni

Sessioonõpe toimub neljapäevast pühapäevani õppesessioonide kalendri järgi. Meie Tallinna õppehoone on osa rahvusvahelisest Ülemiste City kogukonnast.

Magistrikraad (MBA)
Kestus:
2 aastat, sessioonõpe
Millal:
Neljapäevast pühapäevani
õppesessioonidekalendri järgi
Kus:
Tallinn
Õppekeel:
Eesti keel
Ainepunkte:
120 EAP
Valdkond:
Ärindus ja haldus
Avalduse esitamise tähtaeg sügissemestriks:
31.08.2025
Õppemaks aastas:
6340 €
Karjääri-
võimalused

Tunnustatud õppejõudude ja edukate praktikute juhendamisel saavad kõik tarneahela juhtimise erialale vastuvõetud vajalikud oskused ning teadmised, et teha karjääri tarneahela analüütikuna, tootmisjuhi, tarneahela strateegia juhi ja globaalse tarneahela juhina.

Õppekava läbinud tudeng
  • mõistab tänapäevaseid ärimudeleid, juhtimise infosüsteeme, andmetöötlust ja loovuse rolli juhtimises;
  • arendab ja haldab tarneahela strateegiaid, mis annavad ettevõttele konkurentsieelise;
  • tuvastab ettevõtte tarneahelas esinevad probleemid ning nende põhjused;
  • suudab vastutada ettevõtte logistika taktikalise ja strateegilise juhtimise eest;
  • omab võimalust omandada logistik tase 7 kutsetunnistuse.
Sessioonõpe

Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor saad õppida töö kõrvalt ning täiskasvanud õppija vajaduste järgi arendatud IT-lahendused loovad selleks täiusliku keskkonna. Meie vilistlaste ja varem teistes kõrgkoolides õppinud tudengite tagasiside põhjal saame kinnitada, et meil on Eesti parim töö kõrvalt õppimist toetav õppekorraldus. Õpe toimub neljapäevast pühapäevani õppesessioonide kalendri järgi, millele lisandub iseseisev töö ning erialane praktika. 

Oleme 99% paberdokumentide vaba kõrgkool ning meie pidevalt arenev õppeinfosüsteem on pälvinud korduvalt rahvusvaheliste hindamiskomisjonide tunnustuse.

Õppemeetodite valikul lähtume põhimõttest, et teoreetilised teadmised peavad saama ka praktikas läbi proovitud. Selleks kasutame interaktiivseid õppemeetodeid ning probleemi- ja projektipõhist õpet. Meie õppekorraldus annab võimaluse uurimistöid ja praktikaid päris tööga siduda, luues seeläbi lisaväärtust oma ettevõttele või tööandjale. 

Akrediteeritud õppekava

Kõik meie õppekavad on hinnatud ja akrediteeritud rahvusvahelise hindamiskomisjoni poolt. London School of Economics esindaja poolt juhitud ekspertide komisjon tõi välja tugevustena õppe eluläheduse, õppekavade pideva arendamise, üliõpilaste ja kooli lähedase suhtluse ning tiheda koostöö tööandjatega.

Õpingute finantseerimine

Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor on võimalik kandideerida mitmetele erinevatele stipendiumidele ning vajaduspõhistele toetustele. Lisaks kasvab iga aastaga üliõpilaste arv, kelle õpet rahastab tööandja. Kõrghariduse finantseerimine on töötajatele motiveeriv ja tihtilugu tööandjale odavam kui palgatõus või preemia.

Õppemaks

Makseid saab teha kahel viisil:

Esimene võimalus on maksta kuu kaupa üheksas osas iga kuu 10. kuupäeval. Õppemaks on sel juhul 6340 € eurot aastas. Sügisel õpinguid alustanud üliõpilased tasuvad makseid septembrist maini ning talvel sisseastunud veebruarist juunini ja septembrist detsembrini.

Teine võimalus on maksta semestrite kaupa. Semestrimakse on 2940 eurot ning seega ühe õppeaasta tasu kokku 5880 eurot. Lisandub ühekordne õppeaasta alustamise tasu 400 eurot.

Ülemiste City ja Telia töötajatele ning meie kooli vilistlastele kehtib õppemaksusoodustus 10%.

Vastuvõtu-
kriteeriumid
  • Kõrgharidus
  • Akadeemiline võimekus (eelmise õppetaseme tulemused, võimalik teadustöö) 
  • Motivatsioonikiri
  • Vastuvõtuvestlus 
Stipendiumide ja toetuste kohta leiad rohkem infot SIIT.
Vastuvõtuga seotud küsimused palume saata aadressile tallinn@eek.ee.
Erialajuht
Janus Paurman, MA
janus.paurman@eek.ee
EEK
Kõrgkoolist
Tule õpi praktilisi erialasid Eesti suurimas erakõrgkoolis, mis asub innovatsiooni keskmes - Ülemiste City linnakus. Teeme tihedat koostööd kohalike ettevõtetega ning pakume haridust, mis on kvaliteetne ja alati uuenduslik.
Liitu uudiskirjaga ja saa esimesena teada tipplektoritega külalisloengutest, uutest mikrokraadidest, põnevatest sündmustest, kursustest ning kooli tegemistest. Saadame kirju harva ega koorma sinu postkasti liigselt.
Ülemiste City
Õpi innovatsiooni keskel ja laienda oma võrgustikku meie võimekas kogukonnas.
18 000
talenti
2,5 miljardit
käivet aastal 2023
2000
residenti aastaks 2030
73
erinevat rahvust
Ootame sind energiast pulbitsevasse kogukonda, kus saad õppida, kasvada ja katsetada. Ülemiste City on rahvusvaheline linnak, mis on loodud selleks, et edendada talentide ja tehnoloogia kiiret arengut. Soovime toetada kõiki oma kogukonna liikmeid, inspireerida uute ärimudelite loomist ja luua tähendusrikkaid suhteid kogu eluks.
Teeme koostööd oma ala tippudega
ulemistecity
Vilniaus Kolegija
Ensino Superior Público
ericsson
levellab
abb
clevon
magneticmro
prolog
turundajateliit
rkrn
efmdglobal