Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Suur-Sõjamäe 10a, Tallinn, Estonia eek@eek.ee +372 610 1900

INIMRESSURSSIDE
JUHTIMINE

Liitu inimressursside juhtimise magistriprogrammiga, et kujuneda vajalike oskustega liidriks. 

Inimressursside juhtimise magistriprogramm on Sulle, kui soovid kujuneda vajalike oskustega liidriks. Tunnustatud õppejõudude ja edukate praktikute juhendamisel õpid koos kogenud spetsialistidest ja edukate kursusekaaslastega juhtima muutusi, mõtlema igal ametikohal nagu ettevõtja ja ehitama üles tervet organisatsiooni. Eriala annab ka vajaliku vundamendi, et teha karjääri spetsialistist juhiks või luua oma ettevõte.

Lisaks Eestis ainulaadsele psühholoogiapõhisele tuumprogrammile omandad ka arusaama tänapäevastest ärimudelitest, juhtimise infosüsteemidest, andmetöötlusest ja loovuse rollist juhtimises. Uue aja juhile kohaselt arendad nii oskusi kui laiendad silmaringi. Õpid saavutama organisatsioonis mõõdetavaid tulemusi, tuues välja inimestes parima.

Vastuvõtukriteeriumid:

 • kõrgharidus
 • akadeemiline võimekus (eelmise õppetaseme tulemused, võimalik teadustöö) 
 • motivatsioonikiri/essee 
 • ettevõtlikkus ja huvi õppida valitud eriala - vastuvõtuvestlus 

 1. Õppe kestus 2 aastat
 2. Igakuise maksmise ja järelmaksu võimalus
 3. Õpe keskmiselt kord kuus neljapäevast pühapäevani

UUDISED

 • Valmis ülevaade majandussektorite dünaamikast
  Eesti majandus on viimastel aastatel olnud tugevasti mõjutatud kolmest sündmusest: koroonakriis,... Loe edasi
 • Äripäeva raadio: Magistrant saab lahendada töökoha igapäevamuresid raskekahurväe abiga
  Kuidas tekitada win-win-win olukord töötava õppija, tööandja ja õppeasutuse vahel? Mida... Loe edasi

ÕPPEKAVA

MOODULID / SEMESTRID

Juhtimise moodul (19 EAP)
Majanduse moodul (16 EAP)
Äriprotsesside juhtimise moodul (21 EAP)
Inimressursside juhtimise erialaõpe (25 EAP)
Magistritöö moodul (39 EAP)

ÕPPEMAKS

IGAKUINE MAKSE TALLINNAS:
õppemaks aastas 4540 € (1 makse 400€, 8 makset 460€, 1 makse 460€)
SEMESTRIMAKSE TALLINNAS:
õppemaks aastas 4480 € (1 makse 400€, 2 makset 2040€)

KÜSIMUSED

Vastuvõtuga seotud küsimused tallinn@eek.ee


"Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor õppimise puhul hindasin enim paindlikkust, elulähedast ning praktilist õpet. Saadud teadmised ja kogemused toetavad hästi igapäeva tööd."

Grete Adler, vilistlane 2016
müügi- ja teenustejuht
HR factory"EEK-is õppimine andis mulle võimaluse jõuda erialase tööni ning enesekindluse pürgida veel kaugemale. Teadmised ärimaailmast, mida EEK annab, on kaasaegsed ja praktilisedÕppimine võimaldab näha tööelu ning ärimaailma valusid ja võlusid läbi tuntud praktikute ja juhtide silmade. Ja mis peamine, EEK-is õppimise tõttu ei pidanud ma loobuma ei täiskohaga tööst ega ka pere järelkasvu mõtetest."

Kelly Imme, vilistlane 2016"EEK-is magistriõppes inimressursside suunal õppimine oli minu jaoks ainuõige valik. Õpe arendas oluliselt ettevõtlikku maailmapilti ja andis praktilisi teadmisi ning võimaluse end kahe aasta jooksul erinevates valdkondades proovile panna."

Kadri Kütt, vilistlane 2014
inimressursside konsultant
Columbus EestiÜlemiste City ettevõtete töötajatele, Telia Eesti AS ja Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor vilistlastele kehtib õppemaksu soodustus 10%.

Järelmaksu võimalust pakub 
Mainori kõrgharidusfond

Sinu õppejõudude seas on oma valdkonna kogenud praktikud, paljusid ettevõtteid nõustanud koolitajad ning Eesti tuntud majandus- ja ettevõtlusalased arvamusliidrid. Õppemeetodite valikul lähtume põhimõttest, et teoreetilised teadmised peavad saama ka praktikas läbi proovitud. Õppes kasutatakse palju interaktiivseid õppemeetodeid ning probleemi- ja projektipõhist õpet.

Õpe toimub kaugõppes, mis sobib õppimiseks töö ja pere kõrvalt. Meie vilistlaste ja varem teistes kõrgkoolides õppinud tudengite tagasiside põhjal saame kinnitada, et meil on Eesti parim töö kõrvalt õppimist toetav õppekorraldus. Õpe toimub keskmiselt kord kuus neljapäevast pühapäevani, millele lisandub iseseisev õppimine. Sessioonidena toimuv õpe on jõukohane ka täiskohaga töötavale inimesele. Õppekorraldus on üles ehitatud selliselt, et kõik uurimistööd saad mugavalt siduda oma tööga. Sellega säästad enda aega, ühtlasi lood aga ka suuremat praktilist väärtust oma ettevõttele või tööandjale. 

Kogu õpe on toetatud spetsiaalselt kaugõppijate vajaduste järgi arendatud IT-lahendustega. Oleme 99% paberdokumentide vaba kõrgkool. Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor pidevalt arendatav unikaalne õppeinfosüsteem on pälvinud korduvalt rahvusvaheliste hindamiskomisjonide tunnustuse.

Inimressursside juhtimise eriala, nagu kõik meie õppekavad, on hinnatud ja akrediteeritud rahvusvahelise hindamiskomisjoni poolt. Eriliste tugevustena nägi ekspertide komisjon, keda juhtis London School of Economics esindaja, õppe elulähedust, õppekavade pidevat arendamist, üliõpilaste ja kooli lähedast suhtlust ning tihedat koostööd tööandjatega.

Inimressursside juhtimise õppeprogramm on koostatud koostöös laia partnerite ringiga. Õppeaineid viivad läbi juhid ja tippspetsialistid erineva mastaabi ja profiiliga ettevõtetest nagu Telia, Technopolis ÜlemisteGoWorkaBit, Valio ja teised.

Oma varasemat kogemust ja õpinguid, mille sisu on õppekavaga sama, saad lasta arvestada, et vähendada oma õppekoormust ja õppemaksu.

Rohkem kui 15% meie kaugõppe üliõpilaste õpinguid finantseerib tööandja ja see osakaal kasvab iga aastaga. Kõrghariduse finantseerimine on töötajale motiveeriv ja samal ajal tööandjale odavam kui palgatõus või preemia. Töö sisuga otseselt seotud kõrghariduse finantseerimiselt ei maksta sotsiaal- ega tulumaksu. Kindlasti paku oma tööandjale võimalust investeerida ettevõtte tähtsaimasse varasse - andekasse inimesse. Meie üliõpilaste ja vilistlaste kogemus näitab, et kaks tööpäeva kuus, mis veedad koolis, ei vähenda, vaid suurendab Sinu tööpanust.

Tänapäevane magistriõpe nõuab õppijate ja kooli tihedat koostööd. Meie jaoks on kõrgharidus professionaalsete osapoolte vaheline võrdne partnerlus. Heida ka pilk kooli igapäevaellu Facebooki lehel.

Käesoleval õppeaastal võetakse inimressursside juhtimise erialale vastu kuni 25 uut üliõpilast. Inimressursside juhtimise eriala lõpetanu omandab ärijuhtimise magistrikraadi ettevõtte juhtimise õppekava inimressursside juhtimise erialal. Kandideerimiseks esita avaldus ja lae üles vajalikud dokumendid.


ERIALAJUHT

Janus Paurman, MA
magistriõppe juht
ÕPPEJÕUD
Elar Killumets
organisatsiooni arengu juhtimine
Kadi Pärnits, PhD
õigusteaduste professor
Eneken Titov, PhD
juhtimise professor
Anu Virovere, PhD
juhtimise professor