Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Suur-Sõjamäe 10a, Tallinn, Estonia eek@eek.ee +372 610 1900
UUDISED

2021

 • 11.01.2021: Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor 30. lennu talvine lõpuaktus
  09. jaanuaril 2021 toimus Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor 30. lennu virtuaalne lõpuaktus.

  Lõputunnistused anti rekordarv lõpetajatele, lausa 153-le teadmistehimulisele noorele, kellest 14 lõpetasid cum laude.

  Aktus toimus teistkordselt virtuaalselt, mille juhatas sisse personalijuhtimise 3. kursuse tudeng Johanna Eendra Eesti hümniga „Mu isamaa, mu õnn ja rõõm“.

  Ajaliselt sattusid koos lõpetama kolme ning kolme ja poole aastase õppekava lõpetajad.

  Kooli nõukogu liikme ja AS Mainor finantsdirektori Aare Palootsa lõpuaktuse kõnest mõned mõtted: “Koroonaperiood lubas üliõpilastel rohkem keskenduda õpingutele ja õpingute väliseid segavaid faktoreid oli vähem. Juhendamine ja erialajuhtide tegevus osutus tulemuslikuks, seda kõike vaatamata raskustele empiirika kogumisel ja distantsvormile. Kindlasti ei olnud viimane õppeaasta üliõpilastele kerge, kuid tänu kogu koolipere ühisele pingutamisele jõuti tulemuslikult eesmärgini. Loodame, et virtuaalõpe ei jää põhiliseks õppevormiks, aga vajadusel on meil olemas õppevahendid, mis võimaldavad õpet läbi viia sõltumata asukohast. Oleme kogenud, et inimesed on valmis investeerima kvaliteetsesse haridusse kui neil on usku, et omandatud teadmised aitavad neil tulevikus olla edukamad. Haridus aitab ellu viia unistusi ja muuta maailm veelgi paremaks kohaks.“

  Janus Paurman, magistriõppe juht: „Andekad ja teotahtelised inimesed tõmbavad ligi teisi enda sarnaseid ja seega on meie lõpetajatel kõik eeldused, et ümbritseda ennast tarkuse, andekuse ja headusega. Koos suudetakse ära teha suuri asju.

  Ärijuhtimise õppekava turunduse kõrvaleriala lõpetaja Evelin Toomela: “Haridus annab vabaduse, võimalused ja väärtuse. Kõik lõpetajad on andnud endale midagi väga väärtuslikku – julgust, sõpru ja inspiratsiooni. “

  EEK Mainor õppeprorektor Ly Hõbe: “Meie kooli lõpetanud liiguvad siit edasi laia maailma ja loodame väga, et meie vilistlased meenutavad oma kooliaega hea sõnaga. Te olete alati oodatud tagasi, et panustada kooli arengusse – kas heade ideede või mõtetega, või läbi teadmiste ja kogemuste jagamise juba järgmistele üliõpilastele”.  Vaata aktuse salvestust siin: 


  Peatse taaskohtumiseni!

   

 • 07.01.2021: Era- ja rakenduskõrgkoolide muutunud väljundid uuenevas maailmas

2020

2019

2018